گاهی برای اینکه سایتمان را به روز رسانی کنیم یا بخواهیم تغییراتی درآن ایجاد کنیم نیاز است آن را در حالت تعمیر ونگه داری قرار دهیم.یعنی کاربر با ورد به سایتمان صفحه ای را مشاهده کند که در آن توضیحاتی در مورد تغییرات سایت یا با عبارت “به زودی خواهیم آمد” مواجه شود.

درچنین مواردی میتوانید از صفحات نگه دارنده  یا به اصطلاح “به زودی “استفاده کنید. امروز قصد دراریم برای ایجاد چنین صفحاتی یکی از بهترین افزونه های رایگان رو با هم بررسی و تنظیمات آن را توضیح دهیم.فقط کافیست چند دقیقه همراه ماباشید.

wp maintenance mode

این افزونه رایگان کمی منحصر به فرد و بسیارکاربردی است دارای قابلیت های مختلفی برای نشان دادن حالت تعمیر دارد و کارکردن با آن بسیارآسان است. در گام اول افزونه رو نصب و فعال کنید.سپس به بخش تنظیمات افزونه بروید.دراین بخش ماژول های متفاوتی را مشاهده خواهیدکرد که در اینجا به توضیح سه گزینه اصلی آن میپردازیم.

۱- در بخش BASIC شما قادر به تغییر دادن موارد اصلی خواهید بود.

همچنین درقسمت CONTENT می توانید متنی را که کاربر در مواجه با صفحه شما خواهد دید را بنویسید.

۲- در بخش design می توانید نوع فونت ورنگ ها وهمچنین موقعیت قرارگرفتن متن ار تنظیم کنید.همان طور که اشاره شد کار با این افزونه بسیار اسان است وبا کمی حوصله می توان از امکانات آن استفاده کرد.

۳- سومین بخش مربوط به form هست. دراین ،بخش می توانید برای ارتباط با کاربر فرمی تهیه کنیدتا کاربر بتواند در صورت نیاز باشما ارتباط برقرار کند.

در پایان دکمه savechangeرا کلیک کنید تا تغییرات اعمال شود.

حال نتیجه به شکل زیر خواهد بود:

به دنبال رشد کسب و کارتان هستید؟ با راه‌اندازی یک سایت وردپرسی کسب و کارخود را آنلاین کنید.
طراحی سایت وردپرس فقط با 490 هزار‌تومان
بحث درباره این مقاله را شما آغاز کنید! ارسال دیدگاه
علاقمند به یادگیری آموزش های وردپرس هستم وتلاش میکنم دانش خودم رو در این زمینه هر روز افزایش بدم.