خدمات سئو بهینه سازی سایت|طراحی سایت ارزان

سئو و بهینه سازی رتبه گوگل

کسب نتایج بهتر در جستجوی گوگل با استفاده از خدمات سئو

با استفاده از اصول  و بهینه سازی مشتریان دست به جیب شما را پیدا می کنند.طبق آمار و تجربه بزرگترین و ارزشمند سئو ترین ورودی کاربران به وب سایت موتور های جستجو هستند و همین موضوع اهمیت حضور در صفحه اول گوگل را مشخص می کند ، سئو و بهینه سازی سایت کاری تخصصی است و باید به افراد متخصص سپرده شود در غیر این صورت می تواند نتیجه عکس داشته باشد.

چرا خدمات سئو بهینه سازی سایت با ما را انتخاب کردید

می توانید کسب وکارتان را متحول کنید

خدمات سئو برای بهینه سایت شامل مواردی است که سبب بهبود در نتایج جستجو در کلمات کلیدی مرتبط می شود.

خدمات سئو بهینه سازی سایت چیست؟

خدمات سئو برای بهینه سایت شامل مواردی است که سبب بهبود در نتایج جستجو در کلمات کلیدی مرتبط می شود.می توان سئو را در مراحل زیر دسته بندی نمود:

  1. سئو داخلی
  2. بازاریابی محتوا
  3. سئو محلی
  4. لینک سازی داخلی
  5. لینگ سازی خارجی

فرآیند سئو کمی زمان بر است.به همیمن منظور برای مشاهده نتایج بهتر ابتدا باید حوصله به خرج بدهیم وبعد ازآن از نتایح آن بهره مند شویم

قرار گرفتن در صفحه اول گوگل را با ماتجربه کنید

بدون شک هدف از راه اندازی از هرکسب و کار اینترنتی قرار گرفتن در صفحه اول گوگل است برای بهتر دیده شدن است.ما ب استفاده از به روز ترین الگوریتم های کوگل وقوانین آن وهمچنین رعایت اصول سئو تلاش می کنیم شما را به عنوان یکی از نتایج گوگل در کسب و کارخود در صفحه اول قراردهیم

خدمات سئو بهینه سازی سایت وردپرسی تخصص ماست

ما به صورت تخصصی روی وردپرس فعالیت می کنیم.وردپرس یکی از محبوب ترین cms های موجود در جهان است که هروز به تعداد کاربران آن افزوده می شود.به دلیل همین محبوبیت سعی میکنیم تمرکز خود را برسئوی سایت های وردپرسی قرار دهیم.

خدمات سئو وبهینه سازی|سئوی سایت وردپرسی|ئو سایت

نتایج سئو وبهینه سازی سایت با ما

افزایش سرعت لود وبارگزاری سایت

یکی از عوامل مهم در سئو وبهینه سازی سایت افزایش سرعت لود وبا رگزاری سایت شماست.براحتی می توانید با مراجعه به سایت gtmtrix سرعت لود سایت خود را مشاهده کنید.

رشد بازدیدکنندگان سایت شما ازطریق گوگل

سئوی صفحات داخلی و خارج

استفاده ازمقالات برای بهتر دیده شدن

افزایش بازدید از مقالات و وبلاگ 

ایجاد صفخات لندینگ

و…..

افزایش زمان حضور کاربران در سایت

قطعا یکی از عوامل مهم وتاثیرگذار در بهبود سئو زمان حضور کاربران در سایت است.ما با روش هایی این کار انجام می دهیم.

افزایش نرخ کلیک درسرچ کنسول گوگل

می توان با محتوای جذاب در سایت نرخ کلیک را افزایش داد.با بهینه سازی ساختار سایت وردپرسی می تون این کار را به درستی انجام داد.

بهینه سازی سایت مطابق با الگوریتم های گوگل
  • الگوریتم پاندا
  • الگوریتم پنگوئن
  • الگوریتم مرغ مگس خوار
  • رنگ برین
  • گوگل دنس و …..

نقش خدمات سئو در رشد کسب وکار اینترنتی 

خدمات سئو سایت وردپرسی

با صرف هزینه کم و ناچیز از گوگل مشتری جذب کنید

بهترین روش وتنها راه نجات کسب وکارتان دیده شدن در گوگل است.برای رشد کسب وکارتان چاره ای جز استفاده از خدمات سئو برای گرفتن جایگاه مناسب در گوگل نیست.با استفاده از خدمات سئو می توان جایگاه واقعی خود رادر کسب و کارتان بدست آورید.تمرکز بر کمات کلیدی در کسب و کارشما واستفاده از لینگ های داخلی می تواند کمک بسیاری در بهبود جایگاه شما داشته باشد.

فرآیند آنالیز سایت برای بهبود سئو

نصب گوگل سرچ کنسول

اولین گام جهت شروع فرایند بررسی و تحلیل رفتار کاربران در سایت نصب سرچ کنسول است. 

یافتن کلمات کلیدی مرتبط

بررسی کلمات کلیدی یک از ضروری ترین اقداماتی ست که باید براساس آن استراتژی سئو تنظیم شود.تحقسق در مورد کلمات کلید دو مزیت بزرگ دارد:اولی بدست آوردم کلید کسب وکارخود و دوم شناخت رقبا و حضور آنها در بازار هدف است.. 

دسته بندی کلمات کلیدی

اولین اقدام پس از یافتن کلمات کلیدی ،مرتب نمودن ودسته بندی آنهاست.کلمات کلید براساس میزان سختی آنها وهمچنین میزان الویت آنها به دست های مختلف تقسیم می شوند.به جرات می توان گفت دسته بندی کلمات کلیدی یکی از مهمترین کارهایست که بعد از پیدان کردن کلمات کلید انحام می شود.

انالیز وبرسی سئوی داخلی سایت وردپرسی

دراین مرحله ابتدا باید سئوی داخلی شما موردبرسی قرارگیرد.این کاربا ابزارهای تخصصی انجام خواهدشد.مثل بررسی وضیت تگ ها ،متا ها وسایرالمان های وابسته به سئوی داخلی مورد برسی قرار می گیرد و در پایان گزارش کاملی به شما ارائه خواهدشد. 

انالیز وبرسی سئوی خارجی سایت وردپرسی

دراین مرحله اربهینه سازی سایت وردپرسی شما وضعیت لینک های خارجی وکیفیت آنها مورد برسی قرار خواهد گرفت ولینک های اسپم شناسایی خواهد شد ضمن اینکه نحوه توزیع انکرتکست ه برسی ونتیحه طبق گزارشی به شما اعلام خواهدشد.

آنالیز مهمترین رقیبان

باشناخت و تحلیل رقیبانتان درکسب و کار خود می توانید برنامه ریزی مالی و زمانی دقیقی روی سئوی سایت خود انجام دهید.به وسیله تحلیل رقبا می توانید از جایگاه واقعی خود در کسب وکارتان مطلع شوید.

لینک سازی مفید برای سایت

لینگ سازی برای سئوی سایت مانند شمشیر دولیه است .همان اندازه که می توند مفید و باعث رشد جایگاه شود می تواند باعث ضربه خورد اعتبار سایتتان شود بنابراین احتیاج به زمان بندی و برنامه ریزی دقیقی دارد وسایت هایی که لینک درانها قراداد داده می شود به لحاظ اعتبار سنحیده شود.. 

ارائه ایده برای تولید محتوا

بعد از تحقیق جامع از کلمات کلید بررسی کسب وکارایده هایی برای تولید محتوا در اختیارتان قرار می گیرد. 

ارائه ساختار کلی صفحات

اینکه در سایت خود چند صفحه باید داشته باشید و هر صفحه با چه کلماتی هدفگیری شود، پس از تحقیق کلمات کلیدی مشخص می‌گردد. علاوه بر آن، ساختار کلی صفحات که تلفیقی از کلمات کلیدی، اصل سئو و تجربه کاربری است، مشخص و در گزارشی کامل در اختیار شما قرار می‌گیرد. بر اساس این گزارش مشخص می‌شود که چه صفحاتی باید در سایت داشته باشید و هر صفحه چه عنوانی باید داشته باشد. 

Upload Image...

فرم زیر جهت مشاوره رایگان برای شما طراحی شده ،لطفا آن را پرکنید.

طراحی سایت