درخواست طراحی سایت

می‌توانید برای طراحی سایت از طریق این فرم اقدام کنید

سیدسجادحسینی

طراحی سایت وردپرس بهمراه سئو

هزینه نصب و راه‌اندازی قالب آماده وردپرس چه قدراست؟

هزینه نصب قالب آماده وردپرس بدون در نظر گرفتن سایر خدمات مثل نصب افزونه 300 هزار تومان و برای نصب سایر افزونه ها هزینه جداگانه محاسبه می شود.توجه داشته باشید فقط نصب قالب شامل این هزینه است.همچنین هزینه خرید قالب به عهده مشتری است.

خرید و نصب قالب توسط طراح سایت چه قدر می شود؟

برای خرید قالب وردپرس از سایت های معتبر 100 هزار تومان به عنوان دستمزد دریافت می شود و همچنین برای نصب آن روی هاست هزینه جداگانه محاشبه خواهد شد.

برای نصب وردپرس روی هاست چه قدر باید هزینه کنیم؟

برای انهایی که فقط می خواهند روی هاست خود وردپرس نصب کنند مبلغ 100 هزار تومان به عنوان هزینه در یافت خواهد شد این هزینه شامل نصب وردپرس است نه قالب آماده.

آیا برای طراحی سایت قرارداد بسته خواهد شد یا خیر؟

باتوجه به نوع در خواست طراحی سایت و مبلغ آن لزوم عقد قرارداد تعیین خواهد شد.به عنوان مثال برای طراحی سایت های بالای 5 میلیون تومان ،جهت اعتماد طرفین معمولا قرارداد بسته خواهد شد اما توجه داشته باشید برای نصب قالب های آماده یا سایر خدماتی که ارائه می شود لزومی به عقد قرارداد نیست مگر اینکه کارفرما درخواستی در این زمینه داشته باشد.

شما آموزش خصوصی وردپرس هم دارید؟

بله هم آموزش جامع داریم و هم به صورت تک جلسه ای انجام میشه باتوجه به نوع مطالب و ساعات جلسات هزینه های متفاوتی را شامل شود.شروع جلسات از 300 هزارتومان

بعداز اتمام کار سایت تکلیف دسترسی ها چه می شود؟

پس از پایان پروژه طراحی طراحی سایت و دریافت تمام مبلغ توسط طراح کلیه دسترسی ها به پنل هاست و وردپرس به کارفرما تحویل داده خواهد شد.ضمنا چنانچه سایت دارای پشتیبانی نباشد مسئولیت فنی سایت با کارفرما خواهد بود.

پشیبانی شما شامل چه ایتم هایی میشود؟

به تجربه ثابت شده مهمترین دلیل برای اینکه کارفرمایان طراحی سایت را به من واگذار کنند پیشیبانی 24 ساعته سایت است. شرکت ها روال اداری خود را دارند والبته پاسخگویی آنها کمی زمانبر است.ولی سعیم براین است که تمام پشتیبانی ها فنی مثل افزایش سرعت لود سایت و بهینه سازی تصاویر و تامین امنیت را به خوبی انجام داده وتا حدی در این زمینه آموزش هم بدهم.

نحوه پرداخت هزینه طراحی سایت به چه صورت انجام میشود؟

یک سوم مبلغ قبل از شروع کار،یک سوم بعدی در میانه طراحی سایت زمانی که طرح اولیه سایت تایید شود و الباقی مبلغ بعد از اتمام کار دریافت خواهدشد.

قیمت های طراحی سایت با محاسبه هزینه هاست و دامین است یا خیر؟

تمامی هزینه های طراحی سایت بدون در نظر گرفتن هزینه خرید هاست و دامین است.فقط در صورتی که مشتریان در خواست آن را داشته باشند این کار انجام خواهد شد.