فیلترینگ اینستاگرام و لزوم داشتن یک وب سایت شخصی

باتوجه به قوت گرفتن شایعه فیلترینگ اینستاگرام واستقبال روز افزون مردم از خرید های اینترنتی لزوم راه اندازی یک سایت فروشگاهی بیش ازگذشته احساس میشود.هیچ شبکه اجتماعی نمی تواند جای یک فروشگاه اینترنتی مجهز رابگیرد وبرعکس.

مهمترین علتش اینست که فارغ از بحث فیلترینگ، صاحب یک وب سایت فروشگاهی ویا شخصی براحتی وبدن نگرانی از فیلترینک می تواند به رشد کسب وکارخود فکرکند.وهمچنین راه اندازی وب سایت دراین فضا ممکن است ابزار کارامدی برای تولید یک محتوای جذاب باشد.

البنته لازم به ذکراست که هیچ یک از ابزراهای فضای مجازی نمی تواند جای دیگری رابگیردو دراین مورد نمی توان با قطعیت نظرداد.شاید فروش یک محصول خاص در شبکه های مجازی با استقبال بیشتری مواجه با شد تا راه اندازی یک سایت فروشگاهی.

بنابراین باید بازار هدف راشناخت وبراساس آن از ابزارهای لازم وقدرتمند استفاده کرد.

اما انچه که در مورد تفاوتهای وب سایت ها وشبکه های مجازی مشخص است ، بحث مالکیت است که در شبکه های مجازی عملا اختیاری وجود ندارد بنابراین توصیه ما به شما این است که درکنار شبکه های مجازی خود حتما به فکر راه اندازی وب سایت خود نیزباشید.

طراحی یک وب سایت خوب می تواند قابلیت های فروانی را برای رشد کسب وکار شما ایجاد کند ودلیل آن امکانات زیادی است که این سایت ها در اختیارمان قرارمی دهند.بسیار از کسب و کارهای اینترنتی ازاین امکانات در آمدهای فوق العاده ای کسب کرده اندوهمچنان نیز درحال رشد هستند.

حا ل دراین شرایط بهترین گزینه برای جلوگیری از ضرر های احتمالی( مثل فیلترینگ ) راه اندازی سایتی برای کسب وکارمان است.

ازکجا شروع کنم ؟

راه اندازی یک سایت با توجه به فراوانی آموزش ای موجود وهمچنین وجود سیتم های مدیریت محتوای فوق العاده مانند ورد پرس کار رابرای همه بسیاررا حت کرده است. شما براحتی می توانید بایک جلسه آموزش وب سایت خود ر راه اندازی کنید.

مطلب مرتبط:۸ توصیه برای تولید محتوایی که بامخاطب ارتباط برقرارکند

البته راه اندازس آسان تضمینی بر موفقیت شما در آینده نخواهد بود وباید در ادامه حتما از آموزش های پیرفته ای بهرمند شوید.

چنانچه بخواهید این کار را به دیگران بسپارید می توانید از سایت هایی که در این زمینه فعالیت دارند استفاده کنید.

وپیشنهاد میکنم مقاله ای با عنوان چراباید به سئو اهمیت بدهیم را مطالعه کنید.

پیش نیازهای داشتن یک سایت چیست؟

 1. ثبت دامنه یا نام تجاری وب سایت
 2. خرید هاست ویا همان فضای مورد نیاز برای اطلاعات
 3. قراردادن دامنه برروی هاست
 4. استفاده از نرم افزارهای وطراحی وکدنویسی
 5. بکارگیری فضای لوکال هاست جهت تست پروژه

بعداز راه اندازی سایت گام بعدی باید برداشته شود و باید به دنبال تولید محتوای مناسب برای کسب وکارمان باشیم تا زپاز این طریق کاربران را جذب سایت نماییم.تولید محتوا امروزه یکی از جذاب ترین شغل ها البته سخت ترین آتها ست.

مطلب مرتبط:چگونه برای کسب‌وکارمان محتوای جذاب تولید کنیم؟

اگر برای تولید محتوای سایت می خواهید خودتان وارد عمل شوید باید بسیار اهل مطالعه ونوشتن باشید وگرنه باید این کار به اهل آن سپرده شود تا از ان نتیجه بگیرید.

دلیل تفاوت قیمتها در طراحی سایت چیست؟

باتوجه به نوع کسب وکارشما والبته نیازهایتان ممکن است با قیمت های مختلفی مواجه باشید.بعنوان مثال برای راه اندازی یک وبلاگ شخصی می توان ازقالب های رایگان استفاده کرد وهمچنین می توان برای را ه اندازی یک فروشگاه ساده از یک قالب ارزان بهره مند شد.

اگر علاقمند به وردپرس باشید به راحتی می توانید سایت خود را راه اندازی کنید ونیازی به هیچ دانش کدنویسی ویا برنامه نویسی نداریدفقط باید کمی صبر وحوصله داشته باشید.

مطاب مرتبط:مهارت های لازم برای تولید کننده محتوا

پی نوشت: شما میتوانید با آموزش به راحتی سایت وردپرسی خود را راه اندازی کنید ولی لنتظار نداشته باشید که با یک قالب رایگان بتوانید کار حرفه ای انجام دهید.بنابراین بهتراست برای رشد کسب وکارتان حتما این کار به یک طراح سایت بسپارید.

این مطالب نظرات شخصی نویسنده است وممکن ایرادهای فراونی داشته باشد بنابراین اگر نقصی در محتوای مطالب می ببیند عذر حقیر را بپذیریذ.

در بحث پیرامون این مقاله شرکت کنید! ارسال دیدگاه

خواندن این مطالب نیز توصیه میشود

  پاسخی بگذارید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  نیاز به مشاوره دارید؟

  درخواست مشاوره

  ×

  همکاران ما پاسخگو خواهند بود

  نیاز به مشاوره دارید؟

  0912-1251261
  سئوالی در زمینه طراحی سایت دارید با ما درمیان بگذارید.

  تماس با ما