تنها راه رسیدن به موفقیت

مردم برای اینکه در کارهایشان موفق شوند یک راه را انتخاب می کنند ، با آن کنارمی ایند.آنها با یک شغل بد ویا یک وظیفه ی عذاب آور کنار می آیند.ام مشکل اینجاست که کنار آمدن هرگز باعث رشد فرد نخواهدشد.اگر درزندگی خود احساس یکنواختی وسکون دارید دلیش فقط یک چیز است؛ شما به “بن بست” رسیده اید.

ست گادین نوویسنده معروف امریکایی می گوید:”اگر فقط قرار است از عهده کارتان بر بیایید بهتر است آن را رهاکنید”

رهاکردن کارها ازکنارآمدن با کارهایی که برایتان عذاب آور است وهیچ انگیزه ای در شما ایجاد نمی کند بهترین کار ممکن است.شاید باعث شود به دنبال کاری بروید که دوستش دارید واز انجام دادن آن خسته نمی شوید.

علاقه وعشق به کارها باعث رشد آن فرد وکسب وکار خواهدشد.اگر انگیزه ای برای انجام فعالیتی درون شما نباشد ومجبور باشید آن ر ازروی اجبار انجام دهید شما با اینکار به خودتان خیانت می کنید.

داستان زندگی من شاید به نوعی شبیه این افرادباشد.من موفق شدم باترید خودم کنار بیام والبته شرایط اقتصادی کشور نیز بی تاثیرنبود.بالاخره بعد ازسالها فعالیت در حرفه خودم تصمیم گرفتم در حرفه ای که به آن علاقه دارم فعالیت کنم واز کاری که انجام میدهم لذت ببرم.

من عاشق کارم هستم و گذر زمان دراین جا برایم معنی ندارد.شاید برای فردی مثل من که 6سال در حوزه کاری متفاوتی فعالیت می کرده وارد شدن به دنیای وب کمی سخت به نظربرسد ولی به هرحال این تصمیم را گرفتم وبه آن پایبندم.

ممکن است گذر زمان نتیجه دلخواه من از این تغییر را برایم حاصل نکند ولی حداقل حسرت گذسته را نمی خورم   واز تک تک لحظات زندگی ام لذت میبرم ومسیرم را عاشقانه ادامه خواهم داد.

در بحث پیرامون این مقاله شرکت کنید! ارسال دیدگاه

خواندن این مطالب نیز توصیه میشود

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نیاز به مشاوره دارید؟

درخواست مشاوره

×

همکاران ما پاسخگو خواهند بود

نیاز به مشاوره دارید؟

0912-1251261
سئوالی در زمینه طراحی سایت دارید با ما درمیان بگذارید.

تماس با ما